Başkan Koç Şehit Ramazan Akyürek MTAL öğrencilerini ağırladı.

Anasayfa Haberler

Haber

( 29.04.2024 ) Tarihli "Başkan Koç Şehit Ramazan Akyürek MTAL öğrencilerini ağırladı." Haber

Şehit Ramazan Akyürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin elektrik ve elektronik bölümü 9. sınıf öğrencileri, Sarayönü Belediye Başkanı Necati Koç'a tebrik ziyaretinde bulundular.

Şehit Ramazan Akyürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin elektrik ve elektronik bölümü 9. sınıf öğrencileri, Belediye Başkanımız Sayın Necati Koç'a tebrik ziyaretinde bulundular.

Öğrenciler, başkanla bir araya gelerek belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldılar ve fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret sırasında Başkan Necati Koç, öğrencilere, belediye hizmetlerinin nasıl planlandığı ve yürütüldüğü konusunda detaylı bir sunum yaptı. Öğrenciler ise, belediyenin faaliyet alanlarına dair merak ettikleri soruları sorma fırsatı buldular.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Koç, "Gençlerimizin belediyecilik ve şehir yönetimi konularında bilgi sahibi olmaları, toplumsal sorumluluk bilinçlerini geliştirmelerine katkı sağlar. Öğrencilerimizin ziyareti beni mutlu etti, kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrenciler de, başkanlarıyla gerçekleştirdikleri bu samimi buluşmadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, ziyaretlerini tamamladılar.

İLETİŞİM

Doğu İstasyon Mah. Tahir Çelik Cad. No:58 Sarayönü / KONYA

sarayonu@sarayonu.bel.tr

444 0 570

© MKZ Yazılım.

    ©2023 Sarayönü Belediyesi. Tüm Haklar Saklıdır.